Reklama
Wiadomości
Rusza projekt poprawy stosunków wodnych w Puszczy Kampinoskiej
W dniu 24 marca 2014 roku Dyrektor Kampinoskiego Parku Narodowego viagra online podpisał umowę
z Funduszem LIFE+ na realizację projektu „KAMPINOSKIE BAGNA”.
Więcej…
 
PIELĘGNACJA BOCIANICH DRZEW
Zakończono akcję pielęgnacji bocianich gniazd realizowaną przez Ligę Ochrony Przyrody Okręg w Tarnobrzegu w ramach projektu „Pielęgnacja bocianich gniazd w powiecie tarnobrzeskim poprzez przecinkę przerostów drzewa”.
Więcej…
 
VI EDYCJA KONKURSU LOP KONTRA ELEKTROSMIECI
Rozpoczęła się VI edycja konkursu oranizowanego przez LOP wspólnie z firmą recyklingową Serwisownia Sp z o.o. Szósta edycja trwa od 17 lutego 2014r. do 31 maja 2014r
Więcej…
 
Strona 10 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej