Reklama
Wiadomości
Sprawozdanie z Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego ''Bocian i jego środowisko''

W bieżącym roku szkolnym 2013/2014 w Szkole Podstawowej nr 5 im. Romualda Traugutta w Toruniu, zorganizowano V Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pn. ''Bocian i jego środowisko''. 

Więcej…
 
Podsumowanie Regionalnego Konkursu „ Drugie Życie Odpadów”

W dn. 23.06 2014r. w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu odbyło się podsumowanie Regionalnego Konkursu „ Drugie Życie Odpadów”  zorganizowanego  i przeprowadzonego przez Zarząd Okręgu LOP w Radomiu.

Więcej…
 
„MÓJ LAS”OGÓLNOPOLSKI KONKURS MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

5 czerwca 2014 r. zostały wręczone nagrody XXVII Ogólnopolskiego Konkursu Młodzieży Szkolnej MÓJ LAS. Konkurs organizowany jest przez Zarząd Główny SITLiD oraz Ligę Ochrony Przyrody juz od 28 lat.

Więcej…
 
Strona 7 z 33

Wygraj konkursy

 • Konkurs internetowy pt. „Chrońmy Mokradła”

  Biebrzański Park Narodowy zaprasza do udziału w konkursie internetowym związanym z ekspozycją wystawy pt. „Chrońmy Mokradła”, która prezentowana jest obecnie w siedzibie Parku.


  zobacz więcej
 • EKOFILM 2016 / Litewski "Woods" wygrywa Ekofilm

  „Woods” Ignasa Meilunasa najlepszy podczas Ekofilmu

  „Woods” w reżyserii litewskiego twórcy Ignasa Meilunasa otrzymał Grand Prix Międzynarodowego Konkursu Filmowego w ramach XIV Ogólnopolskiego i X Międzynarodowego Festiwalu Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”. II miejsce zdobył film „Choice” w reżyserii Macieja Puczyńskiego, a III nagroda przypadła w udziale filmowi „Łowcy miodu. Na ratunek pszczołom” w reżyserii Krystiana Matyska. 


  zobacz więcej
 • Otwarcie Festiwalu Ekofilm

  16 maja 2016r. w Nowogardzie rozpoczął się Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”, który jest przeglądem twórczości filmowej poświęconej problemom ekologii i ochrony środowiska. 


  zobacz więcej